درباره ایسر
ایسر یک شرکت تایوانی فعال در زمینه کامپیوتر و الکترونیک است که دفتر مرکزی‌اش در شهر نیو تایپه تایوان واقع شده است. ایسر را به دلیل گستردگی حضورش در بازارهای بین‌المللی می‌توان شرکتی چند ملیتی نیز معرفی کرد که تولید دستگاه‌هایی همچون کامپیوتر دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت، کامپیوترهای سرور، درباره ایسر تجهیزات مربوط به ذخیره‌سازی، نمایشگر، انواع لوازم جانبی، کروم بوک‌های آموزشی و غیره را در کارنامه کاری خود دارد.

آژانس های اتحادیه اروپا همچنین از طریق همکاری تخصصی فنی و تخصصی از همکاری بین اتحادیه اروپا و دولت های ملی پشتیبانی می کنند. ACER با تقویت همکاری بین مقامات نظارتی ملی (NRA) ، اطمینان حاصل می کند که ادغام بازارهای ملی انرژی و اجرای قوانین در کشورهای عضو با توجه به اهداف سیاست انرژی اتحادیه اروپا و چارچوب های نظارتی برآورده می شود.

شرکت ایسر
شرکت ایسر برای اولین بار در سال 1976 آغاز به کار کرد. این شرکت که توسط استن شیه، کارولین یه و جورج هوانگ بنا نهاده شد، توسط استن شیه از کارآفرینان تایوانی تا سال 2005 مدیریت می‌شد. وی از دانش‌آموختگان رشته ریاضی از دانشگاه ملی چیائو تانگ بود و از سال 1972 کار خود را آغاز کرد و در ابتدا به عنوان مهندس طراحی در کوالیترون اینداستریال مشغول به کار بود.

نمایندگی ایسر
ایسر یکی از آژانس های غیرمتمرکز اتحادیه اروپا است. متمایز از اتحادیه اروپا ، آژانس ها به عنوان اشخاص حقوقی جداگانه برای انجام وظایف فنی و علمی خاص ایجاد می شوند که به موسسات اتحادیه اروپا و کشورهای عضو نمایندگی درباره ایسر برای اجرای سیاست ها و تصمیم گیری کمک می کنند. دفتر مرکزی ایسر در لیوبلیانا ، اسلوونی واقع شده است.

محصولات ایسر
این شرکت با همین نام تا سال 1981 به فعالیت خود ادامه داد تا اینکه در همین سال به دستور استن به ایسر تغییر نام پیدا کرد. خوب است بدانید که ایسر در زبان لاتین به معنی تیز و یا دقیق است. این درباره ایسر تنها تغییر در شرکت مولتی تک نبود، بلکه این بار با برند ایسر محصولی به نام MicroProfessor روانه بازار شد که توانست شهرت مضاعفی را برای ایسر به ارمغان آورد.