تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر

تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر

خرابی کارت گرافیک یا تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر یکی از رایج ترین ایرادات این روزهای رایانه های شخصی لپ تاپ و نوت بوک است. آیا از مشکلات گرافیکی و ویدیویی آزار دهنده ای که مانع لذت بردن از بازی ها ، موزیک ویدئوها و فیلم های مورد علاقه خود در رایانه لپ تاپ ایسر هستید ، خسته شده اید؟ سپس برای انواع راه حل های تعمیر گرافیکی Acer ATI روی Creative IT حساب کنید. ما در Creative IT خدمات جامع و تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر کامل عیب یابی کارت ویدیوی لپ تاپ و GPU (واحد پردازش گرافیک) را برای بازگرداندن لپ تاپ در شرایط عملکرد عالی ارائه می دهیم. با تشکر از تیم کار ماهر ما و تجهیزات پیشرفته تعمیراتی مانند ایستگاه های بازسازی BGA ، دستگاه های انتقال مجدد BGA و تجهیزات لحیم کاری. آیا لپ تاپ ایسر شما با هیچ یک از این مشکلات روبرو است؟

ویدیوی تحریف شده یا مخلوط شده
تصاویر سوسو می زنند
چند تصویر
تصاویری که به صورت مثلث های سفید ظاهر می شوند
مرورگر خراب می شود
تعطیلات تصادفی
مشکلات صوتی

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسر
اکثر جدیدترین مارک های لپ تاپ از جمله Acer از کارت گرافیک ATI Mobility Radeon یا تراشه های ATI GPU برای بهبود وضوح تصویر و تجربه فیلم با کیفیت بالا استفاده می کنند. این پردازنده های گرافیکی و چیپ ست های GPU ، به خصوص به دلیل تغییرات دمای سیستم ، مستعد مشکلات بیش از حد هستند. این در نهایت منجر به سو عملکرد کارت گرافیک خواهد شد. مهم نیست که میزان تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر یا کارت گرافیک شما چیست. تکنسین های حرفه ای تعمیرات گرافیکی Acer ATI ما با تجربه در زمینه تعمیرات لپ تاپ در سطح قطعات می توانند به راحتی راه حل های مقرون به صرفه ارائه دهند. بسته به پیچیدگی پردازنده گرافیکی و پردازنده گرافیکی لپ تاپ Acer و مشکلات چیپست GPU ، ما خدمات بازخوانی حرفه ای و آرایه Ball Grid Array (BGA) را با 90 روز ضمانت پایه ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم تراشه گرافیکی معیوب را از مادربرد خارج کرده و با لحیم کاری دقیق روی مادربرد ، تراشه گرافیکی جدیدی جایگزین آن کنیم.

تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر

آیا مایعاتی مانند آب ، قهوه ، آب ، شیر یا شراب را روی مادربرد لپ تاپ Acer خود ریخته اید یا اینکه به دلیل افزایش برق یا گرم شدن بیش از حد ، یک مادربرد مرده دارید که هیچ فعالیتی ندارد. ما به عنوان بخشی از خدمات تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر مادربرد لپ تاپ Acer ، از یکی از بهترین سیستم های بازسازی و فروش محصولات ایسر در جهان که بهترین نسبت هزینه / عملکرد را ارائه می دهد ، استفاده می کنیم. ما می توانیم مادربردهای Acer Ferrari ، Acer Aspire ، Acer TravelMate و Acer Extensa معیوب شما را عیب یابی کنیم تا اجزای آسیب دیده یا معیوب را بیابیم و این قطعات را جایگزین کنیم.

متخصصان تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ ایسر
ما می توانیم مادربردهای لپ تاپ ایسر را با مشکلات فیلم و نمایش از جمله: تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسر به طور موثر عیب یابی و تعمیر کنیم.

چندین عکس / تصاویر تکراری
نویسه های تصادفی روی صفحه
خطوط روی صفحه
ویدیوی تحریف شده
هیچ ویدئویی روی صفحه وجود ندارد
ویدئو درهم
خطوط عمودی و افقی
عملکرد سوسو زدن
بوت متناوب
صفحه خالی
خطوط سفید در حال اجرا در سراسر صفحه
3 بوق

تعمیر مادربرد سطح قطعات لپ تاپ ایسر
مشکلات ویدئویی مادربردهای لپ تاپ تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر به دلیل شل یا کوتاه بودن تراشه ویدئویی BGA در مادربرد یا کارت گرافیک جداگانه است. ما برای رفع مشکل مادربرد لپ تاپ Acer شما خدمات جدید BGA یا خدمات جایگزینی را برای این تراشه ویدیویی انجام خواهیم داد. تمام مهندسین تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر ما به طور جامع در زمینه تعمیر مادربرد لپ تاپ آموزش دیده اند
خدمات تا سطح جز component.

خدمات تعمیرات مادربرد لپ تاپ سریع و قابل اطمینان ما در تمام سطوح خدمات تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر مانند:

تعویض جک / فیوز DC
جایگزینی آی سی قدرت
تعویض آی سی کنترلر
جایگزینی اجزای بد IC در مادربرد
بازآفرینی مجدد BGA (تراشه های Northbridge / Southbridge / Graphics)
BGA Reballing
Creative IT ، مستقر در لندن، تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر بهترین پاسخ شما برای تمام نیازهای تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسر و لپ تاپ ایسر برای رفع آسیب مایع در انگلستان است. با بهره گیری از سیستم های پیشرفته و فناوری پیشرفته ، ما نسبت به رقبای خود برای ترمیم مسائل Northbridge و GPU که اغلب در بیشتر مدلهای رایانه های شخصی لپ تاپ و نوت بوک وجود دارد بسیار مجهزتر هستیم.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ – تعمیر تراشه
آیا نمایشگر لپ تاپ شما الگوهای عجیبی را نشان می دهد؟ آیا لپ تاپ شما رنگ های عجیبی را نشان می دهد؟ شاید لازم باشد کارت گرافیک لپ تاپ خود را اصلاح کنید. بیشتر افراد در صورت بروز مشکل در کارت گرافیک به شما می گویند که شما به مادربرد جدید یا حتی لپ تاپ جدید نیاز دارید. در iRepair معمولاً می توانیم تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر آن را برطرف کنیم! این تعمیر قطعاً شما را از نیاز به تعویض لپ تاپ نجات می دهد.
زمان تعمیر:
ما معمولاً بسته به میزان کار فعلی ، می توانیم مشکل گرافیکی لپ تاپ شما را طی 1-3 روز برطرف کنیم.
قیمت خدمات:
قیمت خدمات برای رفع تراشه گرافیکی تعمیرات چیپ گرافیک لپ تاپ ایسر موجود شما با استفاده مجدد از طریق توپ یا دوباره پر کردن است. شامل کارت گرافیک جایگزین یا تراشه گرافیکی نمی شود.

اگر:
گرافیک تحریف شده است
صفحه شما مصنوعات را نشان می دهد
هیچ گرافیکی روی صفحه وجود ندارد
بیش از حد گرم می شود و خراب می شود
تمام شرایط ضمانت ما را بخوانید